POTULNÝ POCESTNÝ ZASTAV SE NA TRADIČNÍ KULAJDU OCHUTNEJ DOBROTY Z NAŠEHO HOVĚZÍHO

Jídelní lístek

Vaříme z čerstých surovin,
s maximálním důrazem na čerstvost a chuť

Pro naše hosty vaříme z našeho chovu Skotského náhorního skotu - Highlandů. Dobře se ale u nás najíte i Vy, kteří na maso nemáte chuť.

Veškeré peníze obdržené od Vás, našich hostů, obratem vkládáme do našeho hospodaření a chovu. Upřímně Vám za ně děkujeme.

„Ten pocit, když pozdě v noci na pokraji sil konečně v dálce uvidíte rozsvícené světlo a ve dveřích Vás zahřeje úsměv a pevný stisk ruky, a Vy máte pak celý večer pocit, jako když jste doma, ten je k nezaplacení.“

RELAX POD VRCHOLKY
UŽIJ SI HORSKOU POHODU
S JEDINEČNÝM VÝHLEDEM

merch

Srdeční záležitost, krásné místo, pocit jako když se vracíte domů. Milo. Voňavo po chlebu. Výborné jídlo. Vše je možné, divy a zázraky na počkání - doslova. Pevný stisk ruky a péče o každého z nás. Pozornost. Do takového místa se ráda vrátím. Díky všem kteří se o mě a mé dcery starali.

jak se k nám dostanete

K boudě není možné dojet autem. Klínovka se nachází za I. zónou KRNAP. Jde nám o to, aby tady na Klínových Boudách, to mělo tu „správnou energii“. Myslíme si, že sem na vršky auta jednoduše nepatří. Věříme, že i naši hosté ocení klid, čerstvý vzduch a ničím nerušené výhledy do údolí.

Po kliknutí budete přesměrování na Mapy.cz